მე -4 ჰუნანის საერთაშორისო მწვანე განვითარების ექსპო ჩატარდა ჰუნანის საერთაშორისო კონვენციისა და საგამოფენო ცენტრში 28 ივლისიდან 30 ივლისამდე. Expo მიზნად ისახავს მწვანე ინდუსტრიის ჯაჭვის გაცვლის ყოვლისმომცველი პლატფორმის შექმნას, სადაც 400+ მონაწილე კომპანიაა და 50,000-ზე მეტი ადგილზე ვიზიტორი.
ინტერიერი იყოფა სამ მთავარ საგამოფენო ადგილად, კერძოდ, გარემოს დაცვის ინდუსტრიის საგამოფენო არეალში, წრიული ეკონომიკის საგამოფენო არეალში და მწვანე ენერგიის დაზოგვის საგამოფენო ფართობზე, აგრეთვე სხვადასხვა დაბალი ნახშირბადის და გარემოს დაცვის სხვადასხვა თემების გამოსვლისა და ფორუმის საქმიანობებით.
გარემოსდაცვითი დაცვის დაცვამ ერთჯერადი საყოფაცხოვრებო საყოფაცხოვრებო საყოფაცხოვრებო საკანალიზაციო დამუშავების აღჭურვილობა მიიტანა, რომელიც მოიცავს გარემოს დაცვის ინდუსტრიის მე -4 საერთაშორისო მწვანე განვითარების ექსპოზიციის გარემოს დაცვის ინდუსტრიის საგამოფენო ფართს, რომელიც მოზიდული იყო თითქმის ასი ჯგუფის მომხმარებელთა და ონლაინ არხმა მიიღო ათასი ათასი ტრეფიკი და მოიპოვა ექსპერტი, მეცნიერები, ვიზიტორები, დიდება ინდუსტრიის შიგნიდან და გარეთ.